Pozycje seksualne, które wydłużają stosunek

Misjonarska i na jeźdźca – obie te pozycje mogą sprzyjać wydłużeniu zbliżenia, o ile zastosuje się przy nich technikę ucisku. Metody te nie tylko pozwalają cieszyć się dłuższym seksem, ale też uczą mężczyznę powstrzymywania wytrysku. Należy jednak odróżnić seks zbyt krótki od zaburzeń erekcji, które leczy się przede wszystkim środkami farmakologicznymi.

Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn – niekoniecznie tych bardzo młodych. Za zaburzenie uznaje się go wtedy, gdy stosunek trwa krócej, niż chce tego mężczyzna. Czasem ejakulacja następuje kilka sekund po rozpoczęciu współżycia, czasem – jeszcze przed wprowadzeniem członka do pochwy. Zwykle nie są to jednak aż tak skrajne sytuacje. Panowie, którzy po kilku minutach nie są w stanie powstrzymać wytrysku, mogą wypróbować kilka pozycji sprzyjających wydłużeniu aktu miłosnego.

Nie do końca klasycznie

Kluczem do sukcesu w wydłużeniu stosunku seksualnego jest nie tyle dobranie odpowiedniej pozycji, co czynności, które w tym czasie wykonujemy. Świetna w treningu dla początkujących jest pozycja misjonarska. Najpierw nogi partnerki leżą wzdłuż ciała. Taka pozycja powstrzymuje głęboką penetrację, dzięki czemu mężczyzna nie osiąga tak szybko szczytu podniecenia. Gdy poczuje, że zbliża się wytrysk, powinien wyciągnąć penisa i ścisnąć go u nasady. W momencie, gdy będzie już gotowy do dalszych igraszek, można zmienić pozycję – partnerka oplata jego biodra nogami lub układa nogi na jego ramionach. Głęboka penetracja przywróci podniecenie, a seks będzie wydłużony satysfakcjonująco dla obu stron.

Na jeźdźca z przerwą

W drugiej proponowanej pozycji za ucisk odpowiedzialna jest partnerka. Gdy nastąpi erekcja, zanim rozpocznie się zbliżenie w pozycji na jeźdźca, powinna położyć kciuk na wędzidełku napletka, a drugi i trzeci palec – po jednej i drugiej stronie korony żołędzi. Ucisk powinien trwać maksymalnie 4 sekundy. Gdy erekcja osłabnie, można powrócić do pieszczot. Podobnie partnerka postępuje już po wprowadzeniu penisa do pochwy – gdy wytrysk się zbliża, wyjmuje go na chwilę i stosuje ucisk przez 3-4 sekundy. Taka metoda nie tylko pozwala wydłużyć stosunek, ale też zapewnia mężczyźnie trening powstrzymywania ejakulacji.

Leki na przedwczesny wytrysk

Zbyt krótki stosunek nie zawsze udaje się wydłużyć przyjmując sprzyjające pozycje. Czasem przedwczesny wytrysk jest zaburzeniem, mającym swoje źródło m.in. w psychice. Jeśli problem nie mija, warto udać się z nim do lekarza. Pomoże seksuolog, a w wielu przypadkach nawet internista. W leczeniu zaburzeń erekcji stosuje się środki farmakologiczne. Jednym z nich jest Super Kamagra.

Substancją czynną Kamagry jest sildenafil – związek obecny m.in. w popularnej Viagrze. Lek o nazwie Super Kamagra został jednak wzbogacony o drugi składnik aktywny – daposetynę w dawce 60 mg. Daposetyna ułatwia mężczyźnie kontrolę nad wytryskiem, a co za tym idzie w istotny sposób wydłuża stosunek seksualny. Warto jednak pamiętać, iż lek ten stosuje się przy rzeczywistych zaburzeniach. Nie może stanowić „wspomagacza” satysfakcjonującego stosunku u mężczyzn, którzy ze wzwodem nie mają żadnych problemów. Przed przyjmowaniem środków farmakologicznych nie należy jednak się wzbraniać – działają one skutecznie, są bezpiecznie i nie niosą ryzyka uzależnienia.

Źródło informacji: https://viagra.edu.pl/

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *