Problemy z potencją? Wypróbuj Kamagrę

Kamagra to obok Viagry jeden z popularniejszych leków stosowanych na zaburzenia erekcji. Substancją czynna jest tutaj sildenafil, który odpowiada za napływanie krwi do prącia i efektywną erekcję. Lek dostępny jest w kilku rodzajach mi.in. żelu, saszetek oraz tabletek. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące stosowania, dawkowania, skutków ubocznych w zakresie leku, jakim jest Kamgra ulotka zawiera. Skuteczność Kamagry pozwala na odzyskanie sprawności seksualnej, satysfakcji z tego obszaru funkcjonowania i poprawia samoocenę.

Jak przyjmować Kamagrę?

Kamagrę należy zażyć około godzinę lub minimum pół godziny przed podjęciem współżycia, ponieważ jest to czas konieczny do uwolnienia substancji czynnej. Jak pokazują przeprowadzone do tej pory badania, tabletka działa nawet do sześciu godzin od połknięcia, co oznacza, że w tym czasie można podejmować aktywność seksualną. Warunkiem koniecznym do wystąpienia erekcji jest podniecenie seksualne.

Stosowanie Kamagry

Kamagra https://viagra.edu.pl/kamagra.html powinna być zażywana na czczo, lepiej nie łączyć jej z tłustymi posiłkami ani alkoholem, ponieważ mogą osłabiać działanie leku. Określoną gramaturę  (od 25 do 100 mg) należy popić obfitą ilością wody. Nie ma żadnych wskazań dotyczących pory spożycia tabletki. Można to zrobić o każdej porze dnia i nocy, a substancja czynna zadziała w ten sam sposób.

Skutki uboczne Kamagry

Kamagra jest środkiem farmaceutycznym, który może spowodować następujące działania niepożądane:

  • zawroty i bóle głowy,
  • problemy układu trawiennego,
  • zaburzenia widzenia,
  • bóle mięśniowe,
  • niedrożność nosa,
  • kołatanie serca,
  • przedłużoną erekcję.

Wskazane skutki uboczne nie muszą wystąpić u każdej jednostki spożywającej Kamagrę. Jednak trzeba obserwować jak zachowuje się organizm po spożyciu leku. Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują, należy niezwłocznie udać się na konsultację lekarska lub zrezygnować z zażywania  leku dla swojego bezpieczeństwa. Czasami wystarcza też obniżenie dawki leku, zbyt silna może wywoływać działania niepożądane.

 

Nie można wpisywać komentarzy pod tym postem.